Samsung to jedna z największych firm produkujących nośniki danych. Do czasu odsprzedania firmie Seagate produkcji dysków twardych była w czołówce dostawców tych nośników na rynku. Dyski firmy Samsung ze względu na mała awaryjność do dziś są w użytku w dużej ilości laptopów, komputerach przenośnych, komputerach stacjonarnych i przemysłowych. W użyciu stale są również dyski przenośne Samsung. Obecnie firma Samsung skupiła się na produkcji dysków w technologii SSD, kart pamięci oraz pendrive. Szeroka gama nośników w technologii flash jest dobrze przyjmowana przez klientów ze względu na wysoką jakość oraz małą awaryjność.

Odzyskiwanie danych z dysków Samsung

W ofercie naszego laboratorium znajdą Państwo pełną gamę usług odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych firmy Samsung. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków jest naszą codzienną pracą a wysoka skuteczność oraz własne laboratoriom pozwala nam zaoferować bezpłatną wycenę, konkurencyjne ceny oraz wyjątkowo szybką realizację zleceń.

Odzyskiwanie danych z dysków SSD Samsung

Technologia SSD w dyskach Samsung jest wciąż rozwijana. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD wiąże się z wieloma wyzwaniami, ale nasze laboratorium jest w stanie wykonać wiele usług z bardzo wysoką skutecznością. W razie awarii dysku SSD zapraszamy na bezpłatną wycenę.

Odzyskiwanie danych z kart Pamięci i Pendrive Samsung

Karty pamięci i pendrive podobnie jak dyski SSD są wciąż rozwijane i przy odzyskiwaniu danych sprawiają wiele wyzwań. Odzyskiwanie danych z uszkodzonej karty pamięci czy pendrive może być naprawdę kosztowne i z tego względu zalecamy częste kopie zapasowe. W przypadku uszkodzenia karty lub pendrive Samsung zapraszamy na bezpłatną wycenę odzyskiwania danych.

Odzyskiwanie danych z telefonów, smartfonów i tabletów

W naszym laboratorium znajdą Państwo również pomoc przy odzyskiwaniu danych z uszkodzonego smartfona, tabletu czy telefonu samsung. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych bezpośrednio z kości pamięci z płyt głównej. W przypadku gdy telefon, tablet lub smartfon nie włącza się, jest po zalaniu lub upadku i nie da się go uruchomić istnieje możliwość odzyskania danych, zdjęć, kontaktów, sms -ów bezpośrednio z kości pamięci, o ile nie była szyfrowana. Istnieje również możliwość odzyskania skasowanych zdjęć, sms -ów czy kontaktów. Wszystkie przypadki odzyskiwania danych z telefonów, smartfonów i tabletów wycena możliwości odzyskania danych kosztuje 246 zł.